Zvoz 
Kávovaru

Ak nemáte možnosť osobne navštíviť náš servis kávovarov v Bratislave Coffee Clinic, s.r.o. na Račianskej 109/a , 83102 Bratislava, môžete si objednať zvoz kávovaru a my sa o všetko ostatné postaráme, stačí vyplniť kontaktný formulár nižšie.

Objednať zvoz kávovaru
modrá dodávka ide ku kávovarom

Čo je dobré vedieť, keď ide Váš kávovar do servisu kuriérom

Je veľmi dôležité kávovar dobre a bezpečne zabaliť. Kuriér, ktorý u Vás vyzdvihne kávovar nám ho nedoručí. Balík prechádza viacerými rukami v rámci kuriérskej spoločnosti. 

Pred zabalením je veľmi dôležité, vyliať všetku vodu z kávovaru, teda z nádržky na vodu a aj z odkvapkávacej misky a vysypať aj kávový odpad

Všetky odnímateľné časti treba zabaliť samostatne, alebo zafixovať papierovou maliarskou páskou, aby odnímateľné čati (odkvapkávacia mriežka, karafa, kryt zrnkovej kávy... ) kávovar počas prepravy nepoškrabali. Časti, kávovaru, ktoré sú pevne a stabilne vložené, ako napr. nádržka na vodu, odkvapkávacia miska a odpadová nádobka, môžu ostať vložené v kávovare.

 

pri sklade parkuje dodávka s krabicami

Tipy na správne zabalenie kávovaru

Na zabalenie kávovaru použite orginálnu krabicu s orginálnou výplňou. Ak ju už nemáte, použite tvrdú kartónovú krabicu, takú veľkú, aby v nej bolo dostatok miesta na výplň, ktorá bude z každej strany kávovar chrániť.

Nikdy nefixujte odnímateľné časti kávovaru lepiacou páskou, pretože zanecháva stopy, ktoré sa nemusia dať odstrániť. Vždy použite len papierovú maliarskú pásku, ktorá nezanecháva žiadne stopy lepidla a fľaky po odlepení.

Ak v zásobníku na kávu necháte zrnkovú kávu a kryt zásobníku zafixujete papierovou páskou, aby sa zrnková kávy nerozsyplala počas prepravy, alebo pošlete zvlášť zabalenú kávu (cca 250g), tak Vám kávovar nastavíme počas servisu na vašu obľúbenú kávu.

proces balenia kávovaru

Objednajte si zvoz vášho kávovaru pohodlne cez náš formulár

Zle zabalené kávovary

Na fotkách Vám ukážeme názorný príklad, ako to vyzerá a dopadne, keď sú zle zabalené kávovary. Pri zle zabalenom kávovare väčšinou dochádza k jeho poškodeniu, čo je veľmi nepríjemné a môže byť aj veľmi drahé. Preto prosím nepodcenujte zabalenie kávovaru, aby sa Vám nestalo toto: