Sme autorizovaný servis kávovarov Philips a Saeco

Okrem vyššie spomenutých značiek servisujeme aj aické kávovary DeLonghi, Jura a Gaggia. V servise kávovarov sme špecialisti a preto vám vieme zaručiť spokojnosť s opravou.

Kto sme

Sme autorizovaný servis kávovarov Philips a autorizovaný servis kávovarov Saeco. Každý kávovar berieme individuálne s dôrazom na kvalitu odvedenej práce a dlhodobú udržatelnosť. Špecializujeme sa značky aických kávovarov Philips, Saeco, Delonghi, Jura a Gaggia, preto Vám vieme poskytnúť vysokú odbornosť a profesionalitu s dlhoročnými skúsenostami. Kávovar vám nielen opravíme, ale naučíme vás sa oň starať. V našom e-shope vám ponúkame všetko potrebné, pre starostlivosť o váš kávovar.

 

Našu planétu máme len jednu

Záleží nám na našej planéte, preto sme zástancom myšlienky ETCR (educate, take care, repair) - (vzdelávanie, starostlivosť, oprava). Každý kávovar opravujeme a dávame do takého stavu, aby bol po technickej a aj vizuálnej stránke v čo najlepšom možnom stave. Každého zákazníka učíme, ako sa o kávovar starať, aby kávovar vydržal čo najdlhšie. Nielenže takýmto spôsobom sa snažíme znižovať odpad v podobe vyhodených kávovarov, ale v neposlednom rade šetríme zákazníkom peniaze na následných opravách, pretože, kvalitná oprava, prevencia a starostlivosť, výrazne znižuje poruchovosť kávovarov a prispieva k jeho vysokej životnosti.

 

Ďakujeme, že sa staráte a servisujete

niekedy sa stane, že kávovar doslúži a z nejakého dôvodu sa neopravuje, to nám je vždy veľmi lúto, ale v tomto prípade ponúkame našim zákazníkom bezplatnú EKOlikvidáciu kávovaru. Veríme, že naša planéta sa nám raz poďakuje. 

Naše poslanie

Poctivá práca odvedená na kávovaroch, tak, aby dlhodobo slúžili svojmu účelu. Aby ste si denne mohli vychutnať svoju obľúbenú kávu. Dlhodobá udržatelnosť, aby sa kávovary nevyhadzovali, volíme život, nie odpad.