Sme aj autorizovaný servis kávovarov Philips a Saeco

Kto sme

Sme autorizovaný servis kávovarov Philips a autorizovaný servis kávovarov Saeco. Každý kávovar berieme individuálne s dôrazom na kvalitu odvedenej práce a dlhodobú udržatelnosť. Špecializujeme sa značky aických kávovarov Philips, Saeco, Delonghi, Jura a Gaggia, preto Vám vieme poskytnúť vysokú odbornosť a profesionalitu s dlhoročnými skúsenostami. Kávovar vám nielen opravíme, ale naučíme vás sa oň starať a v našom e-shope vám ponúkame všetko potrebné, pre starostlivosť o váš kávovar.

 

Našu planétu máme len jednu

Záleží nám na našej planéte, preto sme zástancom myšlienky ETCR (educate, take care, repair) - (vzdelávanie, starostlivosť, oprava). Každý kávovar opravujeme a dávame do takého stavu, aby bol po technickej a aj vizuálnej stránke v čo najlepšom možnom stave. Každého zákazníka učíme, ako sa o kávovar starať, aby kávovar vydržal čo najdlhšie. Nielenže takýmto spôsobom sa snažíme znižovať odpad v podobe vyhodených kávovarov, ale v neposlednom rade šetríme zákazníkom peniaze na následných opravách, pretože, kvalitná oprava, prevencia a starostlivosť, výrazne znižuje poruchovosť kávovarov a prispieva k jeho vysokej životnosti.

 

Ďakujeme, že sa staráte a servisujete

niekedy sa stane, že kávovar doslúži a z nejakého dôvodu sa neopravuje, to nám je vždy veľmi lúto, ale v tomto prípade ponúkame našim zákazníkom bezplatnú EKOlikvidáciu kávovaru. Veríme, že naša planéta sa nám raz poďakuje. 

Naše poslanie:

Poctivá práca odvedená na kávovaroch, tak, aby dlhodobo slúžili svojmu účelu. Aby ste si denne mohli vychutnať svoju obľúbenú kávu. Dlhodobá udržatelnosť, aby sa kávovary nevyhadzovali, volíme život, nie odpad.