OPRAVA KÁVOVAROV

Servis kávovarov

Postaráme sa o kávovary značiek Saeco, DeLonghi, Jura a Gaggia. Členovia nášho profesionálneho tímu patria medzi niekoľkoročných znalcov kávových pomocníkov. Neustále držia krok s poprednými výrobcami kávovarov, a preto pravidelne navštevujú rôzne školenia. Žiadna novinka zo sveta kávovej techniky im neunikne. Aj vďaka tomu dokážeme poskytovať servis kávovarov na vysokej úrovni.

Údržba kávovarov

Ak si chceme vychutnávať lahodnú kávu každý deň, musíme sa o náš kávovar pravidelne starať. Nestačí do neho nasypať novú kávu, vyhodiť odpad a vyčistiť ho z vonkajšej strany. Najdôležitejšia je starostlivosť o jeho vnútro. Najčastejším vinníkom poruchy je vodný kameň. Príliš vysokú hodnotu zavápnenia okamžite pocítite na chuti kávy. O vášho domáceho pomocníka sa s láskou postaráme.

Prenájom kávovarov

Chýba vám v práci kvalitná káva? Pri pravidelnom odbere talianskej kávy Café Indios, môžete využiť náš prenájmom kávovarov. S ním si vychutnáte lahodnú chuť espressa kdekoľvek. Prenájom je výborným riešením pre všetkých, ktorí pracujú v prenajatých alebo dočasných priestoroch. Prípadne, ak zvažujete kúpu nového kávovaru a neviete sa rozhodnúť, prenájom môže byť pre vás vhodnou skúškou správnosti.

Zákaznícka podpora

Starostlivosť o kávových pomocníkov je dôležitá. Rovnako je dôležitá aj starostlivosť o vás, našich zákazníkov. Radi vám poradíme s výberom tej správnej kávy na mieru. Zasvätíme vás do tajov kávovarov a ich technických špecifikácii. V neposlednom rade vám poradíme, ako sa starať o svojho pomocníka, aby vydržal slúžiť čo najdlhšie.
SearchCoffee clinic
Share:
Profiles:
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website. Update my browser now