PRÍSLUŠENSTVO KU KÁVOVAROM

SAECO ODSTRAŇOVAČ VODNÉHO KAMEŇA

Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa, spraví z vášho kávovaru výkonnú mašinu. Saeco odstráni z espresso kávovarov vodný kameň, zabráni korózii a predlžuje ich životnosť.

SAECO TABLETY NA ODSTRÁNENIE KÁVOVÉHO OLEJA

Mastnotu z našich rúk ihneď odstraňujeme. Tak prečo by sme mali mastnotu nechávať aj v našom kávovare? Tablety Saeco účinne odstránia zvyšky kávového oleja a inú mastnotu.

SAECO VODNÝ FILTER BRITA INTENZA+

Vodný filter ochraňuje kávovary Philips Saeco proti vodnému kameňu. Navyše vodu prefiltruje, a tak získava káva intenzívnejšiu arómu a bezchybnú chuť.

SAECO MAZIVO

Na to, aby kávovar pracoval tak ako má, potrebuje pravidelné premazávanie sparovacej jednotky. S vysokokvalitným potravinárskym mazivom bude váš kávovar bežať ako po masle.

JURA ČISTIACE TABLETY DVOJFÁZOVÉ

Dvojfázové tablety sú špeciálne navrhnuté pre všetky kávovary Jura. Ich dvojitá sila rozpustí mastnotu z kávy a ochráni aj vnútorné časti vášho kávového miláčika.

JURA DEKALCIFIKAČNÉ TABLETY

Spoločnosť Jura stále vymýšľa niečo nové. V ich portfóliu nájdeme aj dekalcifikačné tablety, ktoré sú určené pre plnoautomatické programy ich kávovarov. Odstránia vodný kameň jednoducho a účinne.

JURA ČISTIČ CAPPUCCINA

Radšej ako na klasickej káve si pochutíte na lahodnom napenenom cappuccine? Aby ste dosiahli ešte dokonalejšiu mliečnu penu, odporúčame čistiť váš Cappuccinátor jedenkrát denne.

JURA CLARIS BLUE filter

Claris Blue filter ochráni váš kávovar pred vodným kameňom po dobu 2 mesiacov alebo až dovtedy, kým cez neho neprejde 50 litrov vody. Pre lepšiu chuť kávy je potrebné filter pravidelne meniť.

JURA CLARIS WHITE filter

Vodný kameň je jednou z najčastejších príčin porúch kávovarov. Starajte sa o svojho kávového pomocníka pravidelne s filtrami od spoločnosti Jura.
SearchCoffee clinic
Share:
Profiles:
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website. Update my browser now